Jdi na obsah Jdi na menu
 


<bgsound src= loop="1">

Propozice.

Příjezd je možný již v pátek ráno, nebo po domluvě i dříve. Možnost blízkých výletů do Beskyd     (10-20 km). Možnost koupání v okolních přehradách  Olešná – nový „Akva park“ a přehrada Žermanice (2  a 15 km). Je možno      se s členy klubu domluvit a opět využít  i doprovodu do turisticky atraktivního okolí k výletům: hrad Hukvaldy, Pustevny, Valašský skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, Lysá hora, muzeum automobilů v Kopřivnici, Štramberk (vhodné i pro menší děti)

Ubytování:

Ve vlastních stanech nebo přívěsech na okraji letiště, menší počet v maringotce u hangáru (8-10 míst).

Hygiena.

Voda bude zajištěna po dobu akce v cisterně . Případně si dovezte vlastní balenou vodu. V areálu budou instalována mobilní veřejná WC + WC vesnického typu(kadibudka)

Stravování:

Vlastní.. Na ploše letiště bude velký stan s občerstvením (párky, bramborové placky, guláš  apod.) a možností objednat si dopředu  teplou stravu

V blízkosti letiště je domácká hospoda Pohoda (obědy, večeře). Nejbližší supermarket je vzdálen jen 2 km. V našem městě najdete snad všechny existující hypermarkety:  Hypernova, Tesco, Interspar, Baumax, Okey, Kaufland, Lídl a další a další…..

Plocha:

Plocha celého letiště  je travnatá – upravená. Modelářská plocha 50 x 120 m bude nízce posečená. V případě nouzového přistání je toto možno provést kdekoli bez poškození modelu – výletové prostory ze tří stran letiště jsou dostatečně dlouhé(louky, pole).

Modely:

Jelikož se jedná o SETKÁNÍ OBŘÍCH MODELŮ LETADEL, budou ke startu připuštěny pouze modely splňující TUTO podmínku. (MOTOR MINIMÁLNĚ 10 CCM, ROZPĚTÍ U VĚTROŇŮ MIN 3,5 m)

Vítány jsou však i RŮZNÉ MODELÁŘSKÉ ZVLÁŠTNOSTI, NEBO RARITY, jež mohou diváky zaujmout nebo pobavit.

Bezpečnost:

Za předváděný model a jeho letovou ukázku je plně odpovědný pilot-majitel modelu.

Příjezdy:

Do Frýdku-Místku přijedete po čtyřproudé silnici (bez poplatku) ze směrů Ostrava, Nový Jičín, Český Těšín a Třinec.Snažte se dostat na velký kruhový objezd u TESCO. Z tohoto kruhového objezdu  pokračujete asi 3 km opět po čtyřproudé silnici směr Frýdlant nad Ostravicí. Poté odbočíte na  křižovatce vpravo (odbočka je označena symbolem letadla ). Po odbočení asi 1 km mezi novostavbami rodinných domků  kolem večerky, mírně vpravo   do kopečka a pak už snad letiště pozná každý

Pásma:

Kmitočtová pásma 2,4 GHz , 35 MHz a 40 MHz.. Pásmo 27 MHz se nedoporučuje. Jednotlivé kanály jsou přehledně  sledovány na tabuli s kolíčky.

Různé:

Po celou dobu akce bude zajištěna informační služba, rozhlas, možnost dobíjení akumulátorů.

Kontakt:

I když jsme s většinou z Vás hovořili osobně, prosíme o VČASNÉ potvrzení Vaší účasti .    Jedná  se především o zajištění ubytování a stravy pro účinkující.

Jiří BANAŠ, Sviadnovská 122, 739 43 Staříč,  telefon      737 834 923

Petr ŘEHÁK, Ostravská 80, 739 25 Sviadnov,    telefon     777 080 697

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.volny.cz/pakfm                              e-mail: pakfm@volny.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář